Kiwik a Murphyk 21.-26.10.2026
Pupíček a Uculáčik 16.-22.10.2026
Píšťalka a Babinka 13.-18.10.2026
Miuška a Bublinka 8.-19.10.2026
Gatinko a Félixko 7.-19.10.2026
Olivka a Chillinka 18.-30.9.2026
Kiwik a Murphyk 12.-28.9.2026
Mufík, Mufka, Micka a Blacky 8.-13.9.2026
Otisko a Ginnynka 4.-8.9.2026
Cleuško Š. 23.8.-2.9.2026
Píšťalka a Babinka 18.-21.8.2026
Olivka a Chillinka 6.-15.8.2026
Micka a Miška 1.-4.8.2026
Píšťalka a Babinka 26.7.-2.8.2026
Simbuška, Maxko a Mikrík 12.-27.7.2026
Sushinka a Tofíček 23.6-5.7.2026
Mufík, Mufinka a Miculka 22.-26.6.2026
Píšťalienka a Babinka 10.-17.6.2026
Kiwinko a Murphynko 3.-8.6.2026
Sushinka a Tofíček 21.-31.5.2026
Kiwinko a Murphynko 14.-18.5.2026
Miuška a Maxíček 29.4.-5.5.2026
Píšťalienka a Babinka 30.4.-3.5.2026
Mufík, Mufinka a Miculka 10.-12.4.2026
Olivka a Chillinka 23.-26.4.2026
Sushinka a Tofíček 25.3.-12.4.2026
Tamarka a Desdemonka 10.2.-18.3.2026
Micka píšťalka 2.-3.3.2026
Olivka a Chillinka 23.2.-1.3.2026
Sushinka a Tofík 12.2.-28.2.2026
Miuška a Maxíček 10.2.-24.2.2026
Desdemonka a Tamarka 10.-13.1.2026
Sushinka a Tofík 18.12.2025-11.1.2026