O nás

Zoohotel Mňau nájdete neďaleko Senca, v obci Kráľová pri Senci. Je to pokojné a tiché miesto, kde vaši miláčikovia budú vždy v bezpečí. Hotel sa nachádza priamo v rodinnom dome a zvieratká sú pod neustálym dozorom. Postaráme sa o ne počas vašej neprítomnosti ako o naše vlastné.

Lásku k zvieratám máme v sebe už detstva. V našej starostlivosti sa vystriedali škrečky, morčatá, zajko, mačičky, psíky a tiež aj prasiatka. Všetkým sme zabezpečili bezpečný domov plný lásky. 

Vlastnili sme štatút Farma, ktorý sme získali registráciou chovu troch prasiatok. Žiaľ, čas neúprosne beží a tak ako my, rovnako rýchlo starnú aj naše zvieratká a prasiatko Oliverko a Pagáčik už prešli dúhový most. Radosť nám ešte stále robí prasiatko Miško, fenka Abigail, kocúrik Gašparko a mačička Klea.

Zvieratká sú stredom nášho vesmíru a dokážeme pre ne obetovať skutočne veľmi veľa. To nás priviedlo k myšlienke vybudovať Zoohotel Mňau, kde sa budeme môcť postarať aj o Vašich miláčikov v čase, keď to budete potrebovať.

V našom hoteli má každá mačička vyhradený súkromný priestor, kde je umiestnená jej vlastná prepravka/prenosný box, toaleta a misky na vodu a krmivo. Počas dňa sa môže zabaviť s kamarátmi, hračkami, alebo oddychovať na mačacom strome, či cez okno sledovať dianie vonku.

Drobné zvieratká sú ubytované vo vlastných boxoch.


O všetkých našich hostí sa postaráme s láskou a zodpovednosťou.