Služby

Čistenie klietky, prepravky/prenosného boxu alebo voliéry

Pravidelné čistenie a dezinfekccia je nevyhnutnou dennou súčasťou starostlivosti o zvieracieho miláčika.

Kŕmenie a pitný režim

Dostatok vyváženej stravy a čistej vody je dôležitý pre udržanie zdravia, pohody a kondície každého zvieratka.

Možnosť pridania predmetov alebo hračiek z domu

Vďaka možnosti pridania pelechov a hračiek z domu sme schopní vytvoriť príjemné a domáce prostredie, ktoré prispieva k pohodlnému pobytu každého zvieratka.

Spoločne strávený čas

Našim hosťom sa venujeme v maximálnej možnej miere a aktivity striedame s oddychom.

Pravidelné podávanie liekov, ak je potrebné

Pravidelné podávanie liekov pri chronických ochoreniach je pre pacienta nevyhnutné.

Kóje pre mačičky

Každá mačička má k dispozícii troj alebo štvorposchodovú kóju, keď trávi čas vo svojom vyhradenom priestore. V kóji ma miesto na spanie, mačaciu toaletu, misky na vodu a jedlo, hračky a rebríky.


Mačací deň

Obrázok poskytol pixabay.com

Deň začína čistením kóji, toaliet, misiek a hneď potom raňajkami. Počas rannej údržby ubytovacích priestorov mačičky skúmajú náš hotel a hneď potom sa vrátia späť na raňajky. V prípade potreby pred raňajkami aplikujeme mastičky a podávame lieky. Tu sa riadime inštrukciami z dodaných dotazníkov. Po raňajkách nasleduje vlastná hygiena. Mačičky sú známe tým, že na tento úkon potrebujú dostatočne dlhý čas. Keď už sú spokojné, najedené a umyté, uložia sa na odpočinok a oddychujú.

Poobede vždy prichádza čas na zábavu, behanie, skákanie a hladkanie, ak to má mačička rada. Niektoré mačičky uprednostňujú samotu a fyzický kontakt im nie je príjemný. Všetko však záleží od povahy.

Večer je opäť čas na vyčistenie kóji, aby boli mačičky v čistom priestore. Ihneď po uprataní nasleduje večera.

Po večeri podáme lieky, ak máme hosťa, ktorý potrebuje túto službu a následne sa mačičky pomaly začnú ukladať na spánok. Pred spaním nikdy nezabudneme poslať chovateľom sms správu s dennými aktivitami a fotodokumentáciou, aby boli o svojich miláčikoch informovaní.