Obrázok poskytol pixabay.com

Web stránka Vášho domáceho miláčika

Máte fotoknihu svojho zvieratka? 

Výborne, tú však nemôžete nosiť stále so sebou a ukazovať svojim priateľom, rodine alebo iným chovateľom. Tiež si do nej nemôžete pridávať fotografie, ani dopisovať informácie o zážitkoch, ktoré ste so svojim miláčikom prežili, alebo čo Vaše zlatíčko "vyviedlo" počas Vašej neprítomnosti.

V dnešnej dobe sa do popredia dostávajú web stránky domácich zvieratiek a to hneď z niekoľkých dôvodov. Web stránka sa dá pravidelne aktualizovať, dopĺňať a upravovať. A hlavne: máte ju stále so sebou. Kto by sa dnes pohol niekam bez mobilu a internetu, však?  Aj keď Váš miláčik nie je práve s Vami, stále ho máte pri sebe.

Takúto vlastnú stránku má aj prasiatko Esther, ktoré žije v Kanade a vďaka svojej stránke sa stalo veľmi populárne. Tak prečo by nemohol mať vlastnú stránku aj Váš miláčik?

Web stránku si môžete dať vytvoriť pre seba, alebo ju môžete darovať ako originálny darček niekomu, kto nadovšetko miluje svoje zvieratko a každá chvíľa bez neho trvá večnosť. 

Ponúkame dve verzie web stránky, ktorú na základe dodaných podkladov vyhotovíme do 5 pracovných dní. Pri tvorbe zohľadňujeme požiadavky každého zákazníka samostatne, ponúkame možnosť zakúpenia vlastnej domény a spravovanie webu. Tiež ponúkame on-line  školenie na prácu s programom, kde sa stránky upravujú, ak majiteľ uprednostní vlastné spravovanie webu. S programom sa pracuje veľmi ľahko a výhodou takéhoto školenia je, že v súčasnosti, keď technológie napredujú míľovými krokmi, každá digitálna zručnosť je vysoko oceňovaná.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poskytneme odpovede.